Akademia Corporate Governance: mec. Beata Binek (Polski Instytut Dyrektorów)

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie tegorocznej edycji Akademii Corporate Governance! W czwartek 16 kwietnia naszym gościem będzie mec. Beata Binek, prezes Polskiego Instytutu Dyrektorów, która wygłosi wystąpienie nt. aktualnych problemów ładu korporacyjnego. Widzimy się wyjątkowo o godz. 20:00 w sali 1.4 w CI II.

Po spotkaniu osoby, które wzięły udział w co najmniej trzech spotkaniach Akademii będą mogły odebrać swój certyfikat uczestnictwa.

Mecenas Beata Binek jest radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Kierowała zespołami capital markets w międzynarodowych kancelariach prawnych. Doradzała przy transakcjach na rynku kapitałowym: przejęciach, łączeniach, podziałach i wprowadzaniu spółek na GPW. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Prawa Amerykańskiego na tym wydziale. Ukończyła także program Executive MBA University of Minnesota (WEMBA). Jest autorką publikacji dotyczących zagadnień prawnych rynku kapitałowego. W 2014 roku zastąpiła pana Andrzeja Nartowskiego na stanowisku prezesa Polskiego Instytutu Dyrektorów.